Rīga un Rīgas reģions:
67889602
Tehniskas apsardzes nodaļa:
29424908
Rēķinu nodaļa:
22080812
Galvenā Lapas karte LatviskiПо русскиEnglish

SIA "Rīgas Apsardze un Partneri" ir viena no lielākajām un pieredzes bagātākajām apsardzes kompānijām Latvijā. Mūsu apsardzes firma atbilst augstākajam kritēriju līmenim drošības un aizsardzības jomā. Mūsu darbības pamatprincips ir kvalitatīvu apsardzes pakalpojumu sniegšana un individuāla pieeja katram klientam.

Uzņēmums nodrošina apsardzes pakalpojumus visā Latvijas teritorijā!

Mēs veicam apsardzes un ugunsdrošības tehnisko sistēmu projektēšanu, uzstādīšanu, apkopi un remontu, fizisko personu, kustamās mantas un nekustamā īpašuma apsardzi, apsardzes darbībā izmantojot apsardzes tehniskās sistēmas.

Mūsu kolektīvā ir apzinīgi un inteliģenti cilvēki, kuriem ir attiecīgās darbības jomas sertifikāts, un profesionālas zināšanas savu tiešo pienākumu izpildei.Mūsu apsardzes darbinieki ir profesionāļi savā arodā.

Mūsu mērķis ir, atbrīvot mūsu klientus no stresa par sava īpašuma drošību pielietojot mūsu rīcībā esošās augstās tehnoloģijas, tehniskos līdzekļus, kā arī fizisko apsardzi.

 

 

Juridiskām personām

Mūsu apsardzes firma piedāvā pilnu produktu un pakalpojumu klāstu drošības nodrošināšanai juridiskām personām. Mēs piedāvājam drošības aizsardzības līdzekļus, kuri garantēs drošību Jūsu uzņēmējdarbībai 24 stundas 7 dienas nedēļā.

Turpināt

Fiziskām personām

Mūsu apsardzes firmam aizsargsistēma piedāvā Jums nemanāmu „aizsargsienu" Jūsu mājai.
Mūsu apsardzes firma garantē pilnīgu Jūsu mājas aizsardzību, kad Jūs esat tajā un kad tā ir bez Jums.

Turpinātclopidogrel online kaufen clomid acheter en ligne propecia holland kaufen nexium en vente libre zovirax sirop sans ordonnance donde puedo comprar nexium vermox online kaufen